Péntek, 2024.04.19, 01:28:58
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1998 1.5i 16V - Nándi
1998 1.5i 16V - Nándi
NándiDátum: Vasárnap, 2012.06.10, 18:45:45 | Üzenet # 16
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Állapot: Offline
utángyártott a lámpám és abba van állító csavar, de mintha a sima bosch nál is lenne, nembizti. A ledsort a Tesco-ba vettem 48 centis 4100ft/db 3 ledenként vágható.
A művelet nagyon egyszerű:
- lámpa kiszed
- búra tartó lemezkéket lepattint
- a ragasztó mentén hajszárítóval melegít majd egy vékony eszköz "kés" segítségével leszeded a búrát csak arra kell vigyázni, hogy jól nyúlj az üveg alá és óvatosan feszítsd főleg projektor alatti résznél.
- ledsort bekenni vékonyan fbs-el felrakod majd több helyen rögzíted(szigetelő szalag cellux akármi ami ragad) amíg meg nem szárad az fbs majd lehúzod a szigszalagot.
utána a foncsor mögé bedugod a vezetéket és kiviszed (utángyártottnál a kupakon van egy kis sapka ahol kitudod hozni, boschnál pedig egy kocka alaku gumi sapkába kell belehúznod.
- a vezetéket én lehúztam a helyzetjelzőhöz ott a foglalatot szétszedtem majd rábuheráltam a vezetéket a sarukra, összerakod és már működik is, jobb esetben:D


Az üzenetet módosította: Nándi - Vasárnap, 2012.06.10, 20:53:43
 
Skull87Dátum: Hétfő, 2012.06.11, 09:07:24 | Üzenet # 17
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 283
Hírnév: 0
Állapot: Offline
köszi, egyelöre még gondolkodom rajta, csak azon parázok, hogy mennyit tart majd a led mert évente nem szeretném szédszedni és újra csinálni az egésszet ha majd kiég pár darab smile

 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1998 1.5i 16V - Nándi
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben