Kedd, 2024.04.23, 15:36:27
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1,5 16V - Szücsi (Első auto, kicsit ütött, kicsit kopott, de az enyém :))
1997 1,5 16V - Szücsi
SzücsiDátum: Vasárnap, 2014.02.16, 18:52:24 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok,

Szücsi vagyok, péntektől fogva én is egy büszke mazda-tulajdonos vagyok smile
Az autó enyhén sérült a bal küszöbnél/ajtónál, az előző tulaj ráment egy fatönkre vele. Sufnituning módon felfúrta a jó kis 3 utas Sony 250W-os hangszórokat előre, mert nem fért be, sőt mikor lehoztam nem is ment semmi hangcucc benne.
Helyenként kicsit felületi rozsda található, bal hátsó sárvédőn látni legjobban, de ismerősökkel remélem meg tudjuk menteni a kicsikét az idő vas fogaitól.
2 nap alatt rendbe raktam a gyári motoros antennáját, (és működött!), az olaj csodákra képes biggrin szerintem az előző tulaj nem tudta bekötni, vagy nem tudom mért nem használta.
Azokkal a hangfalakkal és fejegységgel most már olyan szépen szól, hogy istenes, csak hátra kell még 2 13-as hangszóró, mert azt kiszedték belőle, ha tudtok ajánlani belevalót, azt örömmel látnám, mert én nem találtam olyan hangszórót, amit 3 helyen kell felfogatni. A belső világítást is rendbe raktam, egyik oldalon a kis ledizzókról le volt szakadva a kábel a gyári szigetelés alatt, meg lett forrasztva, és már működik is.
Szeretném az évek alatt helyrepofozni, ha elakadnék valamiben, számítok rátok smile
 
JanikaDátum: Vasárnap, 2014.02.16, 19:26:40 | Üzenet # 2
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv itt nálunk smile Kívánom, hogy sok ezer kilométeren keresztül szolgáljon smile

Hátra normális 16cm-es hangszórók mennek, amelyek univerzális felfogatással kerülnek forgalmazásba smile

Segítségben pedig számíthatsz ránk ;-)
 
SzücsiDátum: Vasárnap, 2014.02.16, 19:43:26 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ezer köszönet smile Akkor elnéztem a méretet biggrin
 
d4weeDátum: Hétfő, 2014.02.17, 10:01:13 | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 31
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Szücsi! http://caraudiosecurity.com/dcx165-2-way-16-5cm-speakers
Nekem ilyenek vannak hátul, szerintem jól szólnak :))
 
ZsoltiDátum: Hétfő, 2014.02.17, 21:14:15 | Üzenet # 5
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 56
Hírnév: 0
Állapot: Offline
http://aprod.hu/hirdetes/hangszoro-ID1l2oH.html#9e95f12082

Szerintem megfelelő oda smile
 
SzücsiDátum: Kedd, 2014.03.18, 15:41:33 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ezer köszönet a tippekért! biggrin
 
SzücsiDátum: Kedd, 2014.04.29, 13:22:14 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Már úgy vettem az autót, hogy elől nincs meg a Mazda embléma (ez nagy érvágás nekem :D), neten már hetek óta keresgélek, de nem találtam sehol. Esetleg nem tudjátok honnan tudnék beszerezni egyet? (új embléma)
Előre is köszi!
 
JanikaDátum: Kedd, 2014.04.29, 17:52:49 | Üzenet # 8
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Moyko és én is vadászunk egyet-egyet biggrin
 
SzücsiDátum: Szerda, 2014.04.30, 14:00:05 | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
(L) biggrin Délelőtt nekiláttam, mondom kicserélem a pollenszűrűt, elvileg a kesztyűtartó mögött van. Ott is van (valami :D), de őszintén ötletem sincs hogy álljak neki. Annyit asszem ki tudtam deríteni, hogy nekem a régi fajta van. Valaki csinálta már?
 
EdemsDátum: Szerda, 2014.04.30, 14:20:27 | Üzenet # 10
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia, én nem is találhat hogy hol lehet már az összes külföldi fórumban rákerestem hátha de ahova írják nekem ott nincs,klímának van egy egysége meg a fűtő motor vagy mi és ennyi, pár helyen olvastam hogy nem minden autóban van úgyhogy én elkönyveltem hogy nekem nincs.
 
SzücsiDátum: Szerda, 2014.04.30, 14:38:22 | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szerintem kell bent lennie, majd holnap még agyalok rajt egy sort, ha nem lesz semmi, hameg rájöttem a titokra, úgyis leírom biggrin
 
SzücsiDátum: Kedd, 2014.05.27, 13:23:24 | Üzenet # 12
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mikor kanyarodok balra, akkor a jobb eleje az autónak kopogott. Levittem isemőrs szerelőhöz, és kiderült hogy a féltengelycsukló kopott ki, hála a kiszakadt gumiharangnak.
Az lenne a kérdésem, hogy elvileg jó az autóhoz az amit néztem, de valaki hozzáértő is mondhatna rá valamit, nemigen akarok rosszat venni. Mivel van ABS a kocsiban, gondolom olyan kell amin van ABS gyűrű.
Nipparts-t néztem ki magamnak, a cikkszám: J2823109
Lángautón azt írja ez MX-5-höz van, de ugye 323 F-re kerestem. Megvegyem? biggrin
Előre is köszi!
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1,5 16V - Szücsi (Első auto, kicsit ütött, kicsit kopott, de az enyém :))
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben