Csütörtök, 2024.04.18, 23:39:11
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1.5i 16V - ArkAngyal
1997 1.5i 16V - ArkAngyal
ArkAngyalDátum: Kedd, 2015.05.05, 05:49:40 | Üzenet # 31
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 17
Hírnév: 0
Állapot: Offline
köszönöm a tippet. jól gondolom, hogy azt magamtól legegyszerűbben úgy tudom ellenőrizni az esetemben, hogy ha nekiállok pumpálni a féket, akkor egy idő után elalszik a lámpa (már ha ég, tegnap ugyanis egyáltalán nem tapasztaltam ezt)?
 
McCoyDátum: Kedd, 2015.05.05, 21:15:32 | Üzenet # 32
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 84
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Vagy felnyitod a motorháztető (hideg motornál) és megkeresed a fékfolyadék tartályt (kisebb méretű tartály, a vezető oldalán, közel a tűzfalhoz, kb az ablaktörlő motor közelében) és látod, hogy a min. ill. max. szinthez képest mennyi a folyadék a tartályban.

Itt jól látszik hol van, közvetlenül az aksi meletti kis tartály, kb fullon van.

http://i39.tinypic.com/2v1x14x.jpg
 
KikeDátum: Szerda, 2015.05.06, 08:42:38 | Üzenet # 33
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 120
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ArkAngyal,  kétféle dolgot is jelenthet ez a lámpa, kevés az olajszint és a fékbetét cserére szorul, normál esetben a fékolajat nem ereszti el csak úgy a rendszer, tehát csak simán után tölteni nem javaslom, meg kell nézni mi a hiba konkrét oka amiért ez a lámpa felvillant, az utántöltő tartály újratöltése csak tűzoltás és szart sem érsz vele, ha nem tudsz majd megállni de a visszajelző lámpa nem világít biggrin
Tehát ahogy mccoy mutatja nézd meg a tartály szintjét aztán,hogy ereszt e valahol aztán fékeket megnézni aztán mehet a töltés vagy esetleg a teljes fékolaj csere, DOT 4 kell bele, nem egy nagy mutatvány amúgy.
 
ArkAngyalDátum: Kedd, 2015.05.12, 08:08:00 | Üzenet # 34
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 17
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm mindenkinek a segítséget, a fékolaj szinte valóban elég alacsony volt, autószerelő megnézte, nem ereszt, fékek rendben vannak. Az olajat teljesen lecserélte, minden rendben van azóta.

Más: nagyon tetszik, hogy sok márkatárs (gondolom azok, akik hozzám hasonlóan bele vannak buzulva az autóba) integet, ha találkozunk az utakon. Eleinte nem integettem, mert beálltam egy ezüst Lantis mellé, de a tulaj rám se nézett, pedig elég feltűnő a kék szín. Aztán Salgótarjánban szembe jött egy márkatárs és intett, azóta én is.

Most azon gondolkodok, hogy az elrohadt küszöböket meg kellene csináltatni, nem túl hivalkodó, de csinosabb küszöböt rakni a régi helyére. Tudtok nem túl drágán ilyet? Nem tudom, mennyi a nem túl drága... Ja, és a festés mennyibe kerülhet nagyjából?
 
BandiDátum: Kedd, 2015.05.12, 12:48:46 | Üzenet # 35
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 101
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!

Bár a rohadt küszöböt érdemes kicserélni, azért ajánlanék egy jó megoldást.
Lecseréltem a küszöb spoilert az autómon, és eladnám a régit.
12 ezer forintért odaadom, ha valakinek kell innen a fórumról.
Mivel a kocsink színe azonos így színre se kell fújnod.
Van fent róla pár kép itt a topicomban.
Ha érdekel a dolog szólj bátran, és küldök róla részletesebb képeket.
 
JanikaDátum: Péntek, 2015.05.15, 04:20:16 | Üzenet # 36
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ArkAngyal, nekem 15-ért javították az egész ívet oldalanként, aztán kapott egy teli fényt, sajnos ezért nem tudok az fényezés árról nyilatkozni.
 
ArkAngyalDátum: Péntek, 2015.05.15, 06:12:39 | Üzenet # 37
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 17
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Egész ív alatt mit értesz?
 
ArkAngyalDátum: Vasárnap, 2015.07.05, 18:46:21 | Üzenet # 38
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 17
Hírnév: 0
Állapot: Offline
a napokban szolnokon rám dudált egy piros, ldr rendszámú márkatárs. ha esetleg tagja ennek a csapatnak, akkor innen üdvözlöm!
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1.5i 16V - ArkAngyal
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben