Kedd, 2024.03.19, 07:17:14
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Mazda alkatrészek, bontók, szervízek » Eladó alkatrészek » Eladó Mazda 323F BA 1.5 - 1997-es
Eladó Mazda 323F BA 1.5 - 1997-es
SzücsiDátum: Vasárnap, 2016.09.04, 15:31:37 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 16
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok,

Eladóvá vált kicsi autóm, részben kihasználatlanság miatt, részben a hibái miatt amikre már anyagilag nem akarok költeni.
Adok hozzá 2 éves téli, nyári gumigarnitúrát, összesen az autóval mentem 15k km-t, szóval sokat nem jártak a gumik. Még 4 komplett ajtóm van hozzá, egyedül a kárpit hiányos mivel azt már beleraktam az autóba, azokon kívül az ajtók egyben vannak, illetve az aljuk elkezdett rozsdásodni. Egy éve cserélve lett az aksi, felújítva a generátor és az öníndító (igen, valami leszívta az akut egy hét alatt ha nem használtam..).
Jelenlegi hibái amikőr tudok:
 - 2 küszöb és a két hátsó sárvédőív javításra szorul
 - bal első féltengelycsukló cserére vár, megjött a hanja (jobb már cserélve lett)
 - hengerfej tömítést cserélni kell, olajos a vít (mikor előjött a hiba akkor raktam le az autót, nem volt így használva)
 - hangszórokat kell bele venni :)

Egyéb adatok:
 - színe: zöld
 - extrák: elektromos ablakok/tükrök, ködlámpa, klíma, V6-os hátsó szárny, remus sportdob
 - műszaki 2017 nyárig jó

Irányár: 250k

Szállítsában szükség esetén segíteni tudok (ajtók, gumik)

Elérhetőségeim:
 telefon: +36 30 73 39 601
 email: kisszucsike@gmail.com
 hely: Somogy - Karád/Tab/Siófok

Keressetek bátran, Szücs Ferenc!
 
kovcstamasDátum: Péntek, 2018.02.02, 10:23:34 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
-off Sorry de nem volt elég hozzászólásom új topic indításhoz, írok ebbe a régibe - on

Eladósorba került a piros 1997-es 1.5-ös 323-ba mazdám. Alkatrésznek adnám el, de akinek van rá ideje/energiája még talán megtudná menteni. A karosszérián 1-2 kisebb rozsda folt van, illetve megfakult itt ott a fényezés. Még használatban van, holnap fog lejárni a forgalmi. Szerettem volna megcsináltatni, de nekem már nem érné meg. Amit cserélni kellett volna a vizsgához: 2 stabilizátor pálca, 2 féltengely csukló, mert már kopog. A motorja pöccre indul. Váltó teljesen jó. Teljes kuplung szett csere volt benne 5. éve Ami miatt már nem fogom vizsgáztatni: Az alja van teljesen szétrohadva, már emelni sem lehet rendesen. Most téli gumin van, de felnin hozzá adom a szett nyárit is. Irányár: 100.000 ft. Képet szívesen küldök.

Elérhetőségeim:
kovcstamas@gmail.com
+36301979045
 
Fórum » Mazda alkatrészek, bontók, szervízek » Eladó alkatrészek » Eladó Mazda 323F BA 1.5 - 1997-es
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben