Csütörtök, 2024.03.28, 15:33:37
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1.5i 16V - Muerte (Lehet .hogy eladó de nézelődök ,hogy mit lehet tuningolni!)
1997 1.5i 16V - Muerte
MuerteDátum: Kedd, 2013.03.12, 15:42:41 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igazából egy full alap autó klima négy elektromos ablak amit tud de szerintem ez széria felszereltség.eladó a szekér csak előtte nézelődök hátha tetszik valami tuning cucc és meghagyom!
német papiros a nevemen van ésigy is használom!67 ezer a regadó.aki tud adjon tippet tuningolásokról!
 
JanikaDátum: Kedd, 2013.03.12, 19:25:35 | Üzenet # 2
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia! Először is gratulálok az autódhoz és örülök, hogy megtaláltál minket! Nem széria felszereltség a klíma és a négy elektromos ablak, ebben tévedsz! Kevés van belőle az országban, ennek ellenére van alkatrész utánpótlás és emellett nagyon hűséges, megbízható autó!
Tuning. Ez mindig egy nagyon fogós kérdés. A pénztárcád szab határt neki. Jelenleg páran a vezérműtengely tuningon gondolkodunk ami 15-30% teljesítmény növekedést eredményez. Motorikusan érdemes finomítani a gépet:
-főtengely könnyítés
-lendkerék könnyítés
-kompresszió növelés
-dugattyú csere
-hengerfej szívó/kipufogó csatornák bővítése
-vezérműtengelyek profiljainak átköszörülése
-szelepek, hajtókarok felpolírozása
-nagyobb szelepek
-nagyobb befecskendezők
-írható ECU
-alap a sport légszűrő
-és a hengerenkénti leömlővel ellátott új kipufogó rendszer
Amit itt felsoroltam több százezer forintba kerül, de ezekkel a módosításokkal lazán duplázható a teljesítmény
 
MuerteDátum: Kedd, 2013.03.12, 22:06:35 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát meg vagyok elégedve vele az igaz!Egyébként ahoz a szar antennához szét kell szedni az egész csomagteret egyben van a belsőműanyag burkolat ez utálatos benne az biztos!Motorikusan jo a járgány.néztem itt az adatokat az autóról ugy néz ki én kihasználtam a menettulajdonságokat minden téren németben autopályán 180-185 szinte mindig lehet kicsit gyorsult volna még de ott már semmi erő nem mutatkozik!Viszont nagyon sokat jártam kis szerpentin utakon olyan igazi egysávos kanyargós utakon és igen erősen kapaszkodott mindenhol szoval lehet tolni rendesen mert szeret a földön maradni!a tuningról annyit hogy most a kaszni kéne rendezni elsőre.Matt feketére gondoltam szerintem odabaszós kis lopakodó lenne úgy.hozzá matt sötétítés a szélvédőkre és egy aranyos króm felni valahogy igy képzelem el!csak az a baj hogy belül az autó teteje vajszínű máshol fekete minden szóval azt is át kellene húzatni!mit szóltok van akinek matt feka az autója vagy látott  már?ha igen akkor jól nézett ki?
 
MuerteDátum: Kedd, 2013.03.12, 22:10:48 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
egy két kép még az autóról!előre is köszi a válaszokat!



Csatolmányok: 9014990.jpg (147.9 Kb) · 3597112.jpg (257.2 Kb)
 
JanikaDátum: Szerda, 2013.03.13, 06:38:39 | Üzenet # 5
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nálunk nincs még senkinek matt fekete autója. Napster szeretne feketét. De íme egy matt fekete smile

Csatolmányok: 0388080.jpg (83.5 Kb)
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1.5i 16V - Muerte (Lehet .hogy eladó de nézelődök ,hogy mit lehet tuningolni!)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben