Péntek, 2024.03.29, 11:50:14
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1.5i 16V - Edems (Első autóm! Imádom.)
1997 1.5i 16V - Edems
EdemsDátum: Péntek, 2013.03.15, 12:08:34 | Üzenet # 1
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, végre én is csatlakozhatok hozzátok, már lassan 1 éve beleszeretem és muszáj volt egyet magamévá tudom.
Színe narancsos bordó kívül-belül gyönyörű állapotban, motorikusan is kiváló egyetlen dolog ami aggaszt az talán a rozsda lesz. Még nem mértem fel a terepet de meg akarom állítani a folyamatot.
Pár dolog amit szeretnék megcsinálni rajta és biztos hogy sokat fogok kérdezni smile

-A bal első fékem néha fura hangot ad ki, ennek utána kell mennem.
-Hátsó hangszóró nincs benne ide kell varázsolnom egyet, plusz kábelezni ha az nincs behúzva, jobb idő lesz megnézem mi van a kárpit alatt.
-Klíma műkőképesé varázsolása.
-Mivel fogalmam sincs mikor volt a kötelező szűrők,olaj és hogy volt-e vezérműszíj csere, ezt is meg kell nézetnem.

Egyenlőre ennyi. Első képem róla wink


update1:


Az üzenetet módosította: Edems - Péntek, 2013.03.22, 09:53:31
 
EdemsDátum: Péntek, 2013.03.15, 16:24:40 | Üzenet # 2
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nektek a belső tükrötök mennyire torzít? egyáltalán torzít?
Olyan érzésem van mintha kicsinyítene, hogy beleférjen minden de így meg rossz használni, sőt az alja talán foltos is.
 
EdemsDátum: Vasárnap, 2013.03.17, 14:55:21 | Üzenet # 3
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nektek milyen riasztótok van, és otthon beszerelhető vagy inkább bízzam a cégre akitől veszem majd?
Caesar-t néztem más is ha jól láttam használja.

Update:
Nektek a első üllések csavarjai nem rozsdások illetve oxidálódnak könnyen?

Update2:
Nem tudjátok hol lehet mazdás szőnyeget kapni?


Az üzenetet módosította: Edems - Vasárnap, 2013.03.17, 18:02:45
 
JanikaDátum: Vasárnap, 2013.03.17, 18:22:35 | Üzenet # 4
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jaj de szép masina! Gratula hozzá! smile

-Nekem tök természetes a tükör. Vezettem már jó pár autót életemben, de ennek van a legjobb tükre, az biztos! Belátni szépen a holttérbe is vele, talán ezért érzed, hogy torz.
-Riasztóban jó a Caesar. Skullnak van ha jól emlékszem és nagyon patent. Ő beszereltette műhelyben emlékeim szerint.
-Nekem az anyós ülés felőli oldalon voltak rozsdásak a csavarok, ott is csak az ajtóhoz közeli.
-Manapság már tök egyedi dolgokat is tudsz csináltatni, akár szőnyeget is smile Talán kereskedésből lehetne beszerezni eredeti Mazdás szőnyeget jó pénzért...
 
JanikaDátum: Vasárnap, 2013.03.17, 18:24:40 | Üzenet # 5
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Parancsolj: Szőnyeg
 
EdemsDátum: Vasárnap, 2013.03.17, 19:16:09 | Üzenet # 6
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi, szőnyegest én is találtam egy másik hasonló céget.
Tükröt majd mazda talin megnézem smile tervezem hogy néha én is becsatlakozom a Lurdyba.
 
GebrielDátum: Vasárnap, 2013.03.17, 19:30:34 | Üzenet # 7
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 65
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet (Edems)
tervezem hogy néha én is becsatlakozom a Lurdyba.

Jövőhetén el is lehet kezdeni akár. biggrin
Amúgy nekem is caeser riasztom van plusz caesar transzponderes indításgátló pluszban.
 
EdemsDátum: Csütörtök, 2013.03.21, 08:50:59 | Üzenet # 8
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello, ma vettem észre de már korábban is rosszalkodott a vezetőfélöli ajtózár nem zárja be a központit és nem is  nyitja. Bal oldalról tudom csak bezárni az ajtót, reggel még ment de itt a munkahelyemen már nem.
Már korábban is volt ilyen de úgy emlékszem, hogy akkor is ilyen esős idő volt, de akkor még bezárta csak nehezen.
Mi lehet a baja? illetve mi romolhatott el? Ha bezárom bal oldalról akkor bezárja a jobb oldalt is!

Köszi
 
EdemsDátum: Péntek, 2013.03.22, 09:57:07 | Üzenet # 9
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kiraktam egy teljes alakos képet.

Ti szedtétek már szét a belsejét gondolok itt a ülések és leginkább a padló szőnyegre. Mennyire macerás illetve van-e valami tutorial hozzá?
Illetve a zárasra nincs ötletet?

Köszi
 
JanikaDátum: Péntek, 2013.03.22, 19:01:31 | Üzenet # 10
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na ez a kép már döfi! smile Nagyon szép!

Tuti, hogy valami kontakt hiba lesz. Rá kell szánni egy kis időt és végignézni a motorokat, kapcsolókat. WD-40-nel le kell ápolni a motorok szárait, szerintem száraz és már nem mindig bír mozogni. Vagy az ajtóknál található kapcsolókat kell megnézni, mert beoxidál, mint a múltkor Kikének. Neki nem zárta be a jobb hátsó ajtót mert a kapcsoló beoxidált.
 
szmoreDátum: Péntek, 2013.03.22, 22:40:25 | Üzenet # 11
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
adjisten..gomboc kis masina...sipy utan szabadon, halalom ez a szin...az egyik lexebb. gratula hozza

..maga a magasságos..
 
EdemsDátum: Szombat, 2013.03.23, 11:41:40 | Üzenet # 12
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm megpróbálom akkor szétkapni.

Nekem is ezaz egyik kedvenc színem a fehér után persze!
 
EdemsDátum: Kedd, 2013.03.26, 12:28:48 | Üzenet # 13
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Betét szűrűt kell majd cserélnem, mit ajánlotok? Egyáltalán milyen különbségek lehetnek? Jobban járnák egy Skull féle direkt szűrővel?
Illetve milyen szűrőket kell még cserélni egy használatautón és milyen márkát vagy nem fontos? Illetve gyertyákból mit ajánlotok?
Köszi.


Az üzenetet módosította: Edems - Kedd, 2013.03.26, 12:55:16
 
JanikaDátum: Kedd, 2013.03.26, 20:47:09 | Üzenet # 14
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Egy elhasznált szűrő esetén csökken a teljesítmény, mivel kevesebb levegőt tud megszűrni és a motorba juttatni. A fogyasztás is megnő éppen emiatt.
Skull féle sport (direkt) szűrővel egy picivel könnyebben lélegzik a motor, tehát javul a teljesítmény. Ajánlott márkák ebből: K&N, Apexi, Simota
Létezik az autóban még olajszűrő, benzinszűrő, pollenszűrő illetve tuning gyanánt karterszűrő.
Eredetileg NGK BKR5E-11 gyújtógyertyával szerelték az 1.5-öt. Lehet még Champion, Bosch Autolite, amihez van adatunk smile
 
EdemsDátum: Kedd, 2013.03.26, 21:00:24 | Üzenet # 15
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi, szerintem maradok, egy márkás betét szűrőnél, ezek a mosható drágább szűrők megérik a pénzüket vagy nincs vele tapasztalat?

Illetve mit értesz az alatt, hogy van hozzá adatunk? Olaj és benzin szűrőből mindegy milyen?
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1.5i 16V - Edems (Első autóm! Imádom.)
  • Oldal 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben