Csütörtök, 2024.04.18, 19:53:44
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1998 1.5i 16V - Moyko (fuuuuuuuuuu)
1998 1.5i 16V - Moyko
MoykoDátum: Kedd, 2013.07.02, 21:01:45 | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 33
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv mindenkinek!

évek óta dédelgetem álmom megvalósulásának eredmény végre az ablak alatt parkol. Sajnos mire ide elértem alig maradt bennem rajongás, és szeretett.

-Csak röviden a kocsim storyja: február elején vettem egy 1998as s.kék 323F Mazdát. Sajna a szerelő ismerősős (SZI) bealudt nem tudott velem jönni. Kicsit naivan értetlenül elmentem megnézni.
Megnéztem, kiprobáltam, megvettem. (jól megy, kicsi hibák, elfogadható ár, nem rozsdás külső.)
- még aznap elvittem SZI-hez.
másnap hív hogy sajna tropa a motor, finish adalékkal feltöltött. sakk-matt. (itt nem részletezem az ügyet 1 hónanyi ideg, pénz veszekedés stb-vel sem jutottam semmire. - téma lezárva)
Erre jófogáson március elején láttok egy patentra megegyező külföldi papirost (1998, skék) mos tmár okosan mentem. Megnéztük. Oké. Potom összegért megvettem.
(6-odáért az előznek, jó lesz motor donornak) este hív SZI:

- Haver ehhez ne nyúljuk ez rendben, van itt vezetett szerviz könyv, meg minden ez főnyeremény. Álom hangja, megy mint a golyó.
Szóval regisztráció, kis szépítgetés gondoltam és mehetek is...

gondoltam...

folyt köv.
 
MoykoDátum: Csütörtök, 2013.07.04, 06:38:36 | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 33
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Más, 3-4 napja áll a paripa, és reggel ezt találtam:

 
MoykoDátum: Csütörtök, 2013.07.04, 06:40:16 | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 33
Hírnév: 0
Állapot: Offline
következő kérdésem : ezeket érdemes javítani? Esztétikailag nagyon zavar... de ugye nem minden áron :D

 
JanikaDátum: Csütörtök, 2013.07.04, 10:08:51 | Üzenet # 4
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Te is megjártad a hadak útját úgy látom smile Minden esetre üdv itt nálunk, a fotóalbumban néztem a képeket, nagyon szép a vas!
A rohadásról annyit, hogy mindenképpen javítani kell. Pont az enyém is ezzel a hibával vár lakatolásra, vagyis már kész. Hidd el, ez nagyon durván fog tovább rohadni, amíg át nem látsz rajta. Belülről rohad szét a két réteg, már szemre azt mondom ezt vágni fogja a lakatos. Sajnos nincs hozzá javítóív, így hajtogatni fognak hozzá lemezből sad Javítani érdemes, mivel esztétikailag nyilván szúrja az ember szemét, és a műszaki vizsgán is könnyebben átmegy smile
 
JanikaDátum: Csütörtök, 2013.07.04, 10:10:24 | Üzenet # 5
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ismerek egy jó lakatost Érden, ha érdekel smile
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1998 1.5i 16V - Moyko (fuuuuuuuuuu)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben