Csütörtök, 2024.03.28, 09:17:20
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1998 1.5 16v (ever after)
1998 1.5 16v
DizkretDátum: Vasárnap, 2014.02.23, 21:35:37 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

Pár hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy gyönyörű 323f-nek!

Az igazat megvallva mindig is olyan autót szerettem volna amelyik megfizethető, nem túl "modern" s mégis van egy olyan karaktere amely már önmagában is sportos, bármiféle tuning nélkül is büszkén állok meg és szállok ki belőle bárhol bármikor. (Persze tuning b..i révén nem szeretném originál állapotában hagyni smile )

Nagyon örülök h van ez a fórum, mert rengeteg segítséget nyújt....

Üdv.

Hozzáadva (2014.02.23, 21:35:37)
---------------------------------------------
....és lenne itt már is egy kis probléma:

Pár hete észleltem azt a dolgot h ha 5-ösben, átlagos fordulatszámon utazva, egyik pillanatról a másikra "eltűnik" az erő, nyomom a gázt és semmi, ez addig nem is szűnik meg ameddig nem váltok vissza 4-esbe. nagyon bosszantó dolog, amikor nyomod a gázt s nem megy....
Az elmúlt pár napban viszont már nem csak 5-ösben csinálja, hanem, szinte mindenhol 3-as, 4-es... (amint elváltok valahova, egy időre a probléma megszűnik)
Nem tudom h jelent-e az valamit h ilyenkor általában nyirkos, esős idő volt/van.

előre is köszi

 
JanikaDátum: Hétfő, 2014.02.24, 05:48:29 | Üzenet # 2
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdvözlünk téged is! smile Mindenkinek, mint másnak is azt tanácsolom, hogy olvass egy hibakódot először, aztán többet tudunk majd.
 
DizkretDátum: Vasárnap, 2015.05.03, 13:35:24 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Tudnátok segíteni kipufogó dob cserével kapcsolatban? Valami kályhacsövet szeretnék aládobni, de mivel a gyári dob nem párhuzamos, hanem merőleges a kocsi hosszanti irányához képest ezért gondolom kicsit macerásabb a dolog, legalább is a szerelő makogott h egyenesen nem tudja berakni meg így nem jó úgy nem jó, stb...

Itt biztos van nem egy  olyan ember aki már ezt a problémát megoldotta, tudnátok javasolni alternatívákat ?
 
BandiDátum: Vasárnap, 2015.05.03, 17:38:31 | Üzenet # 4
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 101
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Pénztárcától függ. Ha pesti vagy, vagy pest közeli akkor tudom ajánlani a kipufogó klinikát.
Az ilyen igényekre lettek specializálva xD
Ha a pénztárcád engedi akkor tuti meg tudják oldani, és elég jó határidőkkel dolgoznak.
Nekem mondjuk csak duplex lett a simából, bementem időpontot egyeztetni, és mindjárt ott is hagytam az autót, és 3-4 órán belül már mehettem is érte, és le a kalappal
a végeredmény előtt.
 
DizkretDátum: Vasárnap, 2015.05.03, 18:30:35 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Értem, kösziszépen ! Egyébként Debreceni vagyok, de akkor körbenézek még egy pár helyen, végül is a cél nekem is a hang minősége lenne!

kép

Egyébként jól látom h itt meg van hagyva a gyári dob, és a kipufogó vég helyén van még egy sport dob??? érdekes
 
DizkretDátum: Vasárnap, 2015.05.03, 18:38:57 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Bocsi itt a kép

kép
 
BandiDátum: Vasárnap, 2015.05.03, 20:41:12 | Üzenet # 7
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 101
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Külföldi fórumon láttam már ezt az autót, azt hiszem hogy hong kong ból való a srác.
Rajta láttam először az rx 8 as szárnyat.
Szerintem biztos van debrecenben is olyan aki meg tudja csinálni.
Amúgy meg jó lesz, majd dobj fel róla képet ha megvan.
 
JanikaDátum: Péntek, 2015.05.15, 04:18:24 | Üzenet # 8
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Dizkret, simán meg lehet oldalni a jobb oldali kivezetést. Nem sufni tuningos szerelőhőz kell menned. Pesten több műhely is van kipufra specializálódva. Nekem simán megoldották smile (lásd http://mazda323f.ucoz.hu/_fr/0/7909271.jpg)
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1998 1.5 16v (ever after)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben