Péntek, 2024.03.29, 14:28:28
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997. 1.5 16V - Ice-Man (Családi használatban:))
1997. 1.5 16V - Ice-Man
AtiDátum: Csütörtök, 2015.03.26, 17:28:12 | Üzenet # 31
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 34
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló! Üzifalon láttam a kérdésed, csak nem tudtam képet betenni. Egy jobbos lámpa hátulján megpróbálom elmondani, h melyik csavar mit visz.

jobb alsó(szürke): tompított fel-le
másik szürke: oldalra

fényszóró:
jobb fekete: oldalra
bal fekete : fel-le

ha tévednék, javítsatok ki! bár a vetítési képből úgy is látszik mi-merre smile
Csatolmányok: 5893659.jpg (140.8 Kb)
 
Ice-ManDátum: Hétfő, 2015.03.30, 11:29:58 | Üzenet # 32
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 29
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi. Így már értem. Majd megpróbálom kiszűrni melyik a törött. Lehet a csavarokat magukban cserélni, vagy az egészet egyben kell hozzá?
 
Ice-ManDátum: Kedd, 2015.05.26, 06:56:06 | Üzenet # 33
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 29
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A hétvége eseménye:
Családi összejövetel volt és én nyertem meg a taxis szerepét. Kiállok elindulok utca végén kis bukkanó utána furcsa lett a váltó. Megyek vele még egy kicsit, kis mellék utca lehúzódok az út szélére ami hepe-hupás, hogy elférjen a szembejövő, majd csörömpölés. Utána a váltóbot mindenfelé megy csak tippelem a sebességeket, de megvannak. Valahogy hazaevickélek. Lemegy az ünneplés, szerencsére van másik kocsi a családban. Közben tippelgetés mit hagytam el és mennyibe fog ez kerülni... Délután kocsi alá mászás (apám segít). Előmászik kezében egy csavar (megjegyzem neki, hogy össze rakni kéne nem szétszedni). Visszamászunk ketten, hatalmas szakértelemmel megállapítottuk, hogy a rudazat nem mozgó rúdjából esett ki. Visszacsavarjuk meghúzzuk. Minden rendben működik.

Épp most veszünk házat és nem esett volna jól, ha még a váltóval is gondok vannak. De az új házban van szerelő akna ott nem tartott volna tovább fél óránál ez a művelet.
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997. 1.5 16V - Ice-Man (Családi használatban:))
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben