Kedd, 2024.04.16, 12:26:10
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Segítségek, útmutatók, szerelések, tuning » 323F » Forr a víz & ~4000-es fordulaton furcsa hang jön a motorból
Forr a víz & ~4000-es fordulaton furcsa hang jön a motorból
hYp3Dátum: Hétfő, 2013.04.15, 17:12:50 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
A napokban lettem figyelmes rá,miközben ültem a dugóban,hogy elkezdett felfelé kúszni a vízhőfokmérő mutatója. (felvettem a fűtést,és elkezdett vissza hűlni). Az alapjárat is 800-1000-1200 között ingadozik (ha tekerem a kormányt akkor jár fel meg le,ha nem akkor marad pl. 1000-en). Igazából a megerősítésetekre van szükségem,hogy ez hőgomba probléma,ugye? biggrin Hűtővíz nem folyik. Meg fűt is az autó (állítólag ha a termosztát a rossz,akkor nem fűtene,vagy csak langyos levegő jönne,de forróságot csinál)
A másik,ami szintén a napokban jött elő (1.5-ös),hogy ha odalépek neki,akkor ~4000-es fordulatnál van egy ilyen furcsa hang. A teljesítmény nem romlik,csak előjön valamilyen kerregő (nem tudom hogy jellemezni) hang - egy pillanatig tart az egész -. Volt már ilyen valakinek? Esetleg lehet,hogy a ékszíj miatt csinálja? Mert már cserére szorul. Épp fényezés előtt állok,szóval remélem semmi komoly.
Ezeket leszámítva minden (kopkopkop) rendben az autóval.
Köszönöm a segítségeteket!
Üdv: Zsolt!


Az üzenetet módosította: hYp3 - Hétfő, 2013.04.15, 18:12:41
 
Fórum » Segítségek, útmutatók, szerelések, tuning » 323F » Forr a víz & ~4000-es fordulaton furcsa hang jön a motorból
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben