Péntek, 2024.03.29, 15:10:34
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Segítségek, útmutatók, szerelések, tuning » 323F » Világítás (lámpák, ledek minden mennyiségben)
Világítás
MoykoDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 11:22:00 | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 33
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Elkezdeném lecserélni LED-re a lámpákat a paripában, ehhez kérek tapasztalatokat, segítséget.

Előszőr is most divatos öntapadós led sort ragasztanék fel a csomagtartóba, hozzá kéne kötnöm a csomagtartó lámpa elektronikájához, de már a buránál elakadtam,  teljesen le kell bontani a műanyagot hozzá?
 
MoykoDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 18:30:18 | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 33
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na... simán leszedtem ha egy kcisit erőszakosabb vagyok, a tetejét és az alját kel összepréselni, nekem nagyon nehezen akart kijönni, elsőre egy kicsit recsegett is. De a francnak sem akar égni.
folyt...
 
RoliDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 20:41:18 | Üzenet # 3
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 40
Hírnév: 0
Állapot: Offline
en is most raktam ontapados ledsort a csomagtartoba a kalaptarto aljara kek szinut es ra kotottem a csomagtarto lampajara es nagyon frankon vilagit majd csinalok fotokat led sort meg tettem az utasterbe a plafonra elore es hatra feheret a ledsorok simak nem szilikonos mert az nem ad akkora fenyt majd csinalok fotot meg szeretnek az elso ajtok aljara tenni csak nincs bent a kabel amire ra tudnam kotni hogy ha kinyilik az ajto a led is vilagitson es meg szeretnek ilyen led sort hatra a rendszamtablahoz mert az a ket ego ami gyarilag van eleg gagyi tettem bele led egot de az se ad tul nagy fenyerot s a ledsort nemtudom hogy ragasszam fel mert ott csak egy vas darab van muanyag semmi amugy arra is gondoltam hogy meg lehetne ilyen ledsort az auto aljara tenni persze szilikonost mert az vizallo es strapabiro es nagyon olcso amugy ti meg hova raknatok ilyen ledsort ? otletek tippek ? szivesen varom smile
 
JanikaDátum: Csütörtök, 2013.08.01, 21:44:29 | Üzenet # 4
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Túl nagy fényerő nem kell a rendszámtáblára Roli, mert a rendőr jobban látja biggrin Egyébként lehet bele erős ledet kapni, ami terít rendesen.
 
KikeDátum: Péntek, 2013.08.02, 09:54:42 | Üzenet # 5
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 120
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Pontosan, elég feltűnő jelenség Önmagában is a BA nem kell karácsonyfát csinálni belőle. Tudod Roli a régi a mondást, a kevesebb néha több... smile
 
RoliDátum: Péntek, 2013.08.02, 10:20:29 | Üzenet # 6
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 40
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Janika tudom hogy lehet erosebb ledet venni bele ami nem olcso a ledsor sokkal olcsobb smile amugy az a vedo burok is mar elegge elvan sargulva meg feketetve azert se latszik rendesen a vilagitas na valahogy megoldom karacsonyfat meg tenleg nem szeretnek csinalni belole azt csak a parasztok csinaljak :P ami errefele eleg sokvan
 
JanikaDátum: Péntek, 2013.08.02, 10:24:58 | Üzenet # 7
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ledcsíkot simán felragaszthatod a két búra közé, azokat csak ki kell pattintani és lesz helyed a csíknak. A vezetékeket utána csak rá kell forrasztani megfelelő polaritással, mivel LED-ről beszélünk és akkor működni fog a cucc!
 
Fórum » Segítségek, útmutatók, szerelések, tuning » 323F » Világítás (lámpák, ledek minden mennyiségben)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben