Csütörtök, 2024.04.25, 05:07:27
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Segítségek, útmutatók, szerelések, tuning » 323F » Rángatás kuplung csere után
Rángatás kuplung csere után
JanikaDátum: Szombat, 2014.01.04, 19:17:19 | Üzenet # 1
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Portugál barátunk a következő hibával szembesült: komplett motorgenerált végzett az autón, minden fel lett újítva, természetesen a váltó/motortartóbakok, a kuplung is. Az összerakás után valami szokatlant érzett és a motor kiakart ugrani a helyéről.



Miután szétszedte és betett egy Exedy kuplungtárcsa szettet megjavult az autó. Arra kér mindenkit, hogy az NKK/Blueprint nevezetű tárcsákat messziről kerüljétek el.
 
McCoyDátum: Hétfő, 2014.01.06, 20:17:03 | Üzenet # 2
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 84
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Az "origi" írással én is találkoztam. Ha oda kerül a sor, akkor én is Exedy-t kerítek majd.
 
GebrielDátum: Vasárnap, 2014.01.12, 21:06:59 | Üzenet # 3
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 65
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Az NKK nincs baj nyugodtan lehet Mazdába rakni mivel japán és Mazdának beszállítója némely típusnál.

A srácnak azért rángatott, mert más gyártótól volt a tárcsa és a szerkezet. A tárcsák vastagságának van egy tól ig határa valamelyik gyártó vikonyabb tárcsát használ a másik vastagabbat és annak megfelelően állítja be a szerkezet kiemelését.
A rángatás akkor következik be ha egy vastag tárcsát raksz be olyan szerkezetet ami meg vékonyabb tárcsához van belőve nem fog kiemelni teljesen.
Amúgy blueprint által forgalmazott cuccokkal sincs semmi baj, csak kuplungnál az a lényeg , hogy egy gyártótól szettet vegyél és nem azt néz kinél mi az olcsóbb és különböző gyártoktól az ár alapján válogad össze a szettet.

Jártunk már mi is így ügyfél összevásárolta a dolgokat és rángatott a szerelés után és ott is a tárcsát a szerkezet gyártójától kellett beszerezni pluszba és újra szerelni.
 
Fórum » Segítségek, útmutatók, szerelések, tuning » 323F » Rángatás kuplung csere után
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben