Csütörtök, 2024.04.18, 23:04:00
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Mazda alkatrészek, bontók, szervízek » Keresett alkatrészek » Mazda 323f csomagtartó teleszkóp
Mazda 323f csomagtartó teleszkóp
HendrxDátum: Csütörtök, 2014.03.27, 17:33:59 | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 27
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hejjhó!

1998-as Mazda 323F keresi két utángyártott, oölcsó, de mégis nagyon tuti csomagtartó teleszkópját!
Két olyan boltban jártam, ahol mindent tudnak hozni, kivétel ezeket............ajánlottak traktoros boltot, mert állítólag traktor ablak teleszkóp is alkalmas lehet ilyen célra. ÖTleteket kérek:)
 
JanikaDátum: Csütörtök, 2014.03.27, 18:39:46 | Üzenet # 2
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Bárdi vagy Unix. Moliton vagy Lip márkájú.
 
HendrxDátum: Csütörtök, 2014.03.27, 20:27:25 | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 27
Hírnév: 0
Állapot: Offline
őőő, nah ez tetszik! MEgkeresme őket neten. Köszi Jani!
 
middleagedDátum: Csütörtök, 2014.03.27, 23:16:19 | Üzenet # 4
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 64
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem rég vettem:Bárdi LIP cca 3200/db. 
Nem feltétlen rossz mind a kettő, így maradt nekem is egy jó Showa.
Rég írtál már itt, mizu a géppel?
 
HendrxDátum: Péntek, 2014.03.28, 23:47:37 | Üzenet # 5
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 27
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Middle!

Használom, és mióta nálam van, kb 6 ezer km van benne. Pár érdekes és vicces dolog történt. Nemrég furcsa folyás volt a motoron, gondoltam ereszt az olaj..aztán rokon megnézte, azt mondta, ez hűtővíz. ÉS igaza lett, a motorból kivezető cső előregedett a bilincsnél és folyt a hűtővíz. Gondoltam elviszem szerelőhöz, de ő lenyesett belőle egy darabot és simán visszarakta:))))

Szétszedtük egyszer a rádióantennát, megfejtettük a működését, de sajnos nem csinálja a dolgát, ezért marad a kézzel ki-be tologatás. Mostanában néha nyikorog az ékszíj, nem szívesen nyúlnék hozzá, mert egy másik kocsimnál feszes lett és egy csatt és a visszapillantóban láttam viszont a régi szíjat. Kb. ennyi. Nekem vannak fenntartásaim a kocsival kapcsolatban, de mindenki megbámulja és megdícséri, szóval még marad:)

üdv,
 
HendrxDátum: Péntek, 2014.04.04, 22:31:16 | Üzenet # 6
Őrmester
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 27
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Noh, nekem nem sikrült LIP márkájút szerezni a Bárdinál, csak egy magyar márka volt elérhető. A felszerelés mókás volt, munkatársammal flexxel levágtuk a gömbcsukló fejét, hogy az új teleszkópot fel tudjuk tenni. ÉRdekes megoldás....

Cseréltem elősször izzót is, és meglepődtem, milyen egyszerű volt. Más autókról hallottam, hogy sokat kell bontogatni.

o7
 
Fórum » Mazda alkatrészek, bontók, szervízek » Keresett alkatrészek » Mazda 323f csomagtartó teleszkóp
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben