Péntek, 2024.04.19, 09:35:57
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 7 / 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1.5i 16V - Edems (Első autóm! Imádom.)
1997 1.5i 16V - Edems
EdemsDátum: Csütörtök, 2014.09.25, 07:02:24 | Üzenet # 91
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, tegnap ránéztem a tolatólámpámra hogy miért nem világít de szerencsére vagy nem maga a kapcsoló az jó, de a csatlakozó az teljesen
szét volt rohadva belül, konkrétan a réz lábak szétporladtak. A kérdésem
hogy van-e valakinek ilyen csatlakozója apa és anya is szükséges: https://dl.dropboxusercontent.com/u/14781679/tolato%20csatlakozo.jpg
Illetve van-e valakinek ötlete hova tudnám kötni a GPS-es trackerem hogy amikor
gyújtást adok rá akkor kapjon áramot a töltő ami tölti a kis aksiját, de azért ne legyen nagyon eldugva sem, a GPS jel miatt.

Köszi
 
EdemsDátum: Kedd, 2015.02.10, 07:35:12 | Üzenet # 92
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, nem soká műszakira kell mennem és kicsit fel kell tuningolni hogy ne legyen ott baj.

Az alján van 2 rozsda lyuk a küszöbtől befele illetve fűtoművel is kéne foglalkozni vagy kormányművel nem tudom.

Amikor 70-80 km/h haladok akkor olyan hangot adnak a kereke mint az egyik le lenne eresztve, de ez is út függő, és ilyenkor a kormány holt játéka megnő egyenes állásba lesz holtjátéka de amint vissza lassulok már megszűnik és minden rendes viszonylag, mert egy alap rezgése a kasztninak az már van (eddig nem volt).

Ez mitől lehet szilentek vagy valami más még? 

Köszi
 
EdemsDátum: Kedd, 2017.01.17, 10:28:45 | Üzenet # 93
Őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 95
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv, segítséget kérnék hátha valaki járt már így.

Az autó nehezen indul, 10 mp mire beröffen, de úgy mintha az akksi gyenge lenne egyre gyengébb hangja van és nem csak reggel, mert pl. melegen talán még rosszabb a dolog, amiket eddig tettem:
- új akksi a 4-5 éves helyett
- akksi feltöltés után sem az igazi
- alapjárat felett kicsivel 14,7v feszültség az akkumulátoron
- hibakód olvasás (gyújtás pulzálás) DE nem biztos hogy jó, nekem fura mert régen mintha villogtatás után újra kezdte volna a villogást, most ráadom a gyújtást és csak egyszer elején röviden felvillan egyet ami 01 lehet. ( gyújtás pulzálás (impulzus) de nem tudom mi lehet ez)

Tavaly télen nem volt ilyen bajom, most kezdte a hidegben, bikázásra rendesebben indult, ezért vettem új akksit, de ez sem segített, töltés után azt jelzi akksi hogy fullon van, de mégsem indul rendesen.
Akkumulátor kap töltés a alapjárat felett 14.7V mértem.
Próbáltam utána keresni ennek  hibakódnak és amire tippelnék az a főtengely jeladó, hibás vagy rossz kontak esetén lehet ilyen jelenség, de nem tudom pontosan hol lehet, megnézném a csatlakozót elsőre.
Ma este megpróbálom hogy kiveszem az akksit és beviszem melegre majd reggel berakom.
Bármilyen tanács, ötletet érdekelne.

Köszi!
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1997 1.5i 16V - Edems (Első autóm! Imádom.)
  • Oldal 7 / 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben