Kedd, 2024.04.30, 07:49:09
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1995 2.5i V6 GT - Boros (Mazda 323f 2.0 V6)
1995 2.5i V6 GT - Boros
JanikaDátum: Csütörtök, 2012.01.26, 23:58:53 | Üzenet # 91
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nekem a kárpitban maradnak mindig a patentok... Szerintem az jobb, mert csak kintről rá kell ütni és már a helyén is van.

Piros NGK szett nincs??? Hogyér vesztegetik a kék szettet? Gondolom 30 körül wacko
 
BorosDátum: Péntek, 2012.01.27, 17:54:54 | Üzenet # 92
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Bolha, patent...így megvan. Már nem kék az enyém...szerelőcsávó mutatta, hogy toldozgatva voltak a kábeleim, mert amúgy nem lettek volna elég hosszúak. Meg elég nagy rendetlenség is volt kábelezésben a motorteremben.
 
szmoreDátum: Péntek, 2012.01.27, 18:17:29 | Üzenet # 93
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
kedvezmenyestul mindenestul telleg oan 28-30 korul vot. piros szettrol nem tudok. allitolag 120ezernel cserelni kellene oket, nekem 180nal csereltuk, nem mintha musyaj lett volna, de..otletszeruen ugy gondoltuk, hogy artani nem art. allitolag ezek a kabelek jok a 323, az mx6, az m3 es a xedosok v6os motorjaihoz, igy hozza az NGK, es meg van a csomagban egy plusy kabel azon modelleknek, amelyeknek a gyujtotrafoja kulon van. elvileg a 323asba is lehet iet tenni, jutubon van is rola videjo...

..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Szombat, 2012.01.28, 12:44:11 | Üzenet # 94
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszöntem az infókat Szmöre!

Akkor mégsincs akkora gubanc Boros? Csak todoztak-foltoztak? Ez jó hír, viszont igényesen is megcsinálhatták volna...
 
BorosDátum: Hétfő, 2012.01.30, 18:28:28 | Üzenet # 95
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Bizony ám! Akkor mégse volt akkora gebasz! Most már csinosan néz ki! Szépen el van vezetve minden a helyén/helyére!

Ha minden igaz 7végén viszem finombeállításra...aztán megint teljesen tökéletes lesz! biggrin
Csak valahogy az időpontot/időszakot kell elintéznem, hogy vagy otthagyom, vagy egy nappal lehet, hogy tovább kell maradnom! Ezt még nem tudom, hogyan oldom meg! De legyen az én gondom! smile

Üdv:
Boros
 
JanikaDátum: Kedd, 2012.01.31, 08:43:19 | Üzenet # 96
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ezek nagyon jó hírek! Aztán a talira gyere ám! biggrin Még nem ültem 2.5 V6-ban!!! biggrin Ez célzás volt... biggrin
 
BorosDátum: Kedd, 2012.01.31, 18:04:10 | Üzenet # 97
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jancsi és Juliska az iskolában óra közben leveleznek.
Jancsi: "Juliska! Fél 8-kor legyél a szénakazal mögött! Meg foglak baszni!"
Juliska: "Értem a célzást! Ott leszek!"

smile
 
JanikaDátum: Kedd, 2012.01.31, 20:20:48 | Üzenet # 98
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
XD
 
BorosDátum: Csütörtök, 2012.02.02, 18:46:08 | Üzenet # 99
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

7végén inkább nem megyünk Nyíregyházára! Rizikós az időjárás...múltkor is úgy jöttem haza, hogy mindenki hömbölgött az autópálya mellett agyon-vissza törve!

Bicskakulcsos dologban elakadtam! Autóvillamosságis ember szólt, ha immo-s a kocsi, akkor előbb az immo chipet kéne átvarázsolni valahogy a bicskakulcsba! Rögtön Ti jutottatok eszembe, hogy biztos tudtok valamit! Ötlet?!
Csatoltam képeket a kulcsomról és a bicskakulcsról is! Szerintem a kulcsszár az jónak tűnik, de ettől még nem tudom használni immo chip nélkül!
Szmöre múltkor írtad, hogy nálad a kulcsszárral volt gond, nekem szerintem az jó!

Előre is köszi a segítséget!

Üdv:
Boros
Csatolmányok: 6025819.jpg (177.7 Kb) · 7086434.jpg (122.1 Kb) · 2639322.jpg (115.7 Kb)
 
BorosDátum: Csütörtök, 2012.02.02, 19:46:34 | Üzenet # 100
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem is tudtam, hogy van elektromos lámpánk:

http://www.nicedeals.co.uk/product....id=2931

Vagy ez nem az, amire gondolok? (xenonosításhoz is jó elektromos állító izé)
 
JanikaDátum: Csütörtök, 2012.02.02, 19:52:03 | Üzenet # 101
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Van Koitoból és Boschból is elektromos állítású! Bicskakulcsos témából offolok...nekem az meredek. biggrin
 
szmoreDátum: Péntek, 2012.02.03, 12:12:27 | Üzenet # 102
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
az immo chipnek van helye a bicskakulcsban. mar csak a szakin mulik.

..maga a magasságos..
 
BorosDátum: Péntek, 2012.02.03, 17:16:37 | Üzenet # 103
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jó, hogy nem terveztem Nyíregyre menni...szarrá ment a jobb hátsó lengéscsillapítóm! Olyanokat üt, először azt hittem kiszakadt az egész futómű, vagy valaki alulról üti a kocsit! Aztán észrevettem, hogy az olyan "zökkenőknél", amiket eddig nem vettem észre üt. Amiket eddig is észrevettem akkorát üt, hogy kiugrok a kocsiból menet közben! Nagyon durva! Egy vascső jobban csillapítana!

Valakinek a topicjában olvastam, hogy pont mostanában volt szó árakról! Legalább ezzel képben vagyok...Kurva sokba lesz ez is!

Jó tudni Szmöre, hogy van helye az immo chipnek! Akkor azzal előbbre vagyok! Mondta az ember, hogy óvatosan kell kioperálni a burkolatból az immo chipet, mert van valami üvegburkolatos verzió is és az az üvegburkolat igen csak könnyen törik! Erre van az olvasztásos technika, ami akkor ciki, ha mégsem üvegburkolatos az immo chip, hanem műanyagburkolatos! Szép az élet!

Üdv:
Boros
 
BorosDátum: Vasárnap, 2012.03.04, 11:35:03 | Üzenet # 104
Alezredes
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

Nagy a csönd mostanában...

Szerintetek MX6 (2.5 V6 természetesen) alól át lehet szerelni valahogy a kipufogórendszert a mienk alá? Mert ugye nekem leömlő olyanról kell, meg így a kipuff rendszer első része is, de a többi gondolom másmilyen.

Váltóból vajon lehet 6 sebességest csinálni? Vagy legalább 5-öst hosszabbítani? Autópályán 130-nál 4000-et pörög! Picit soknak tűnik. Nem, mintha annyit autópályáznék, de nagy távolságokat ott szoktam menni ezért számítana, hogy ott is gazdaságosabban tudjak autózni! (Hagyjuk most a minek van 2.5 V6-om dolgot. Köszi! smile )

Bicskakulcs úgy tűnik működni fog. Nem a kulcsomban van immo, hanem a távirányítóban. Maga a bicskakulcs már megvan, az frankó lett, csak a vezérlőjét kell berakni a kocsiba, meg a régi távirányítóból a bicskakulcsosba átrakni az immo chipet. Rendelek hozzá komfortelektronikát, aztán már mehet is bele! smile

Csá
Boros
 
JanikaDátum: Vasárnap, 2012.03.04, 13:18:09 | Üzenet # 105
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv!
6. sebességről nem tudok, de az áttételezés megoldható, vannak olyan műhelyek, ahol ezekkel is foglalkoznak.
Én az MX-6 leömlőit vettem az enyémhez. Egy probléma volt vele: az elülső hengersor amikor lemegy az olajteknő alá ott beleér az olajteknőbe. Valószín az MX6-os olajteknője karcsúbb, mint a 323F V6-é. De a dinamit-dobnál megoldották egy toldással a hátsó leömlökbe és most már van hely.
A bicskakulcsban Szmöre segít. biggrin
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1995 2.5i V6 GT - Boros (Mazda 323f 2.0 V6)
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben