Szerda, 2024.05.08, 00:07:05
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1995 2.0i V6 GT - Szmöre (Szmöre gépe, akiamagasságosjeti :-))
1995 2.0i V6 GT - Szmöre
szmoreDátum: Péntek, 2011.07.15, 09:49:44 | Üzenet # 61
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
megcsinaltam, szepenn kitoltottem a repedeseket ketkomponens ragasztoval, ma reggelre remelem mexaradt.
egyre inkabb az a gyanum hogy a maf szenyorom vacakol. ha lehuzom a csatlakozojat eletre kel a motor, es porog szepen. de olyan szivoereje van, hogy pukkan vissza mikor elengedem a gazt. olyankor ugye semmilyen adat nincs a levegorol,
ha veletlenul jarsz bonto kornyeken, nem neznel meg nekem egy maf szondat? ujonnan horror. asszem az mx-3 egynyolcasae is jo. csak a miheztartas vegett.


..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Szombat, 2011.07.16, 14:11:54 | Üzenet # 62
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Egyenlőre nem mozdulhat ki itthonról a műtét miatt, nem tudok bontóba menni. Viszont most én is kérdeznék tőled valamit: nincs véletlenül V6-os első lökhárítóra koptatód, amit az aljára lehet felrakni, neked ha jól láttam van. Meg egy hátsó szélvédő műanyag, (amelybe az ablakspriccelő van) féklámpával? Be akarok egy pár gyáricuccot szerezni az enyémhez.
 
szmoreDátum: Szombat, 2011.07.16, 17:09:49 | Üzenet # 63
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
nincs semmi vesz, utanakotorasztam mar en a szondanak, valoszinuleg bukarestbol tudok hozatni egyet. dehat emberunk vagy nagyon konfuz, vagy nem komplett, es nem erti mivan, lenyeg h 7000 plusz posta ajanlatra ugy ugrott mint aki bolha csipett. hatha meg jo is alkatresz.
a muanyag koptatom nekem is eleg nyakatekert, miota a tavaly oszi mazdatalalkozon lekapartam a pilisben a domboldalt. megcsinaltak, meg minden, de ... a spojler is utott, nem is illeszkedik szepen..majd leveszem, aztan osszedolgozom a kettot.
a muanyag hatsom van, ajtoval egzutt, de le lehet szedni, de nem potfeklampas. erdekes, nekem a piroson sincs gyari. en tettem bele a kalaptartoba egy bontobol lopott 4-es golfet. ritkan lopok, de olyankor sokat smile ugyhogy most a szarny alatt vilagit, a kozepso tamasztek ket oldalan
gondolom feklampa nelkuli neked is van... smile
folyamatosan nezem egyebkent a nemeteknel a hasznalt autokat, hatha lenne koztuk torott v6. oooocsooon.


..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Szombat, 2011.07.16, 19:30:13 | Üzenet # 64
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát igen. Féklámpa nélküli az enyém is. Ha nem jutok gyári V6-os koptatóhoz, akkor a Mazdaspeedet fogom választani :-)

Csatolmányok: 2585009.jpg (26.0 Kb)
 
szmoreDátum: Hétfő, 2011.07.18, 22:09:36 | Üzenet # 65
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
uhumm, ezt is neztem, de annyi baj van vele, hogy egy 40 millimeteres ultetest nem birnak ki az uvegszalas toldatok. nekem a gpombolyitett valtozat is tetszik, de foleg a gyari. bontokat nem probaltal? tudom qrva draga. a tuspojlereket a kuszobre 10000ert akartak eladni ket eve. marhogy darabjat. borsos szorakozas

..maga a magasságos..
 
szmoreDátum: Péntek, 2011.07.29, 23:46:29 | Üzenet # 66
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
megjott a cseres maf szondam. de sajna csak jovo heten derul ki, hogy szena avagy szalma, mert addig nem leszek otthon. ideje volna mar helyre pofozni a gepet, mer hianyzik a pilotaskodas. remelhetoleg rendben lesz.

..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Szombat, 2011.07.30, 15:16:57 | Üzenet # 67
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Reméljük a legjobbakat! thumb
Nem voltál az Országos Talin???
 
szmoreDátum: Vasárnap, 2011.07.31, 10:26:34 | Üzenet # 68
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
nem, a rangatasi gond miatt nem mertem elindulni. a batyamnak meg kellett a feher. ugyhogy ez most kimaradt. remelhetoleg az oszin ott leszek, mint tavaly, de meg addig sok van.

..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Hétfő, 2011.08.22, 18:59:25 | Üzenet # 69
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szmöre! Nézd meg a lehetséges helyszínt az Őszi Talira. Az ismerőseimmel bukkantunk rá:

http://mazda323f.ucoz.hu/forum/14-50-1
 
szmoreDátum: Csütörtök, 2011.08.25, 11:40:44 | Üzenet # 70
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hat gondolom leenne olyan mint a taavaly tinnyen. nekem tetszett a tavalyi talalkozo, de a motel hotel etterem eleg pokroc modon viselkeedett... kaja keves, foleg hogy az utolsok kozott ultunk le. nem szervezesi hiba volt, zoloek tokeleteset alkottak, csak a helyrol ritt le hogy beleszarnak abba hogy ottvan 40 ember. vittunk nehany zsak ropit, mondom a pult mogott dekkolo bulanak, ugyan adjon mar valamit amibe ki tudjuk tenni...aszongya hamitkepzelunk mi, mivan ha eltorjuk. mondom kifizettyuk azta ketezer forintot es mindenki boldog..aszongya menjek a utanfutos bufehez, hatha ott van eccerhasznalatos. lesetaltunk a tigrishez, mondom a csavonak hamburger van? erre mindenkit felfujt a rohej, adott egy stoc papirtalcat, meg egy zsugor muanyagpoharat. erovel se vett el erte penzt. mondom adj ket kavet fullextraval kiszamolva, legalabb forgalom legyen...igy jartunk...

itt varadon s kornyeken az autos bulikat altalaban olyan helyen tartjak, ahol a tulaj maga is autobolond. akkor kicsit mindenki maskepp viselkedik. pentek ejjel pl a teljes benzinkut szemelyzet rendelkezesre all a gyorsulasi bohockodasokhoz...es kussolnak a villogo auto elott. tudjak h ez nekik is jo buli.

remelem az oszi talalkozoig osze tudom rakni a gepet. (ez a masik szivfajdalmam).


..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Kedd, 2011.08.30, 21:38:49 | Üzenet # 71
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én is nagyon várom, de közben a srácok találtak egy új helyszínt a hegyekben. Sajnos arra sem jutok ki. Hát ilyen nincs. A szeptemberem kész téboly, nem fér bele a tali :-( Megüthetnénk valamikor egy Nyíregyházi talit, mint tavaly előtt. Jó lenne látni titeket.
 
szmoreDátum: Szerda, 2011.08.31, 16:24:57 | Üzenet # 72
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
a nyiregyi buliban benne vagyok..meguthetjuk, persze az a feltetel h otthopn legyek. egy hete itt ver a pokol pesten, remelem hetvegen otthon leszek.
jani tata..az a vakuumcsoves fenykepezes nagyon jol jonne a hetvegere.. ne haljak man meg hulyen..ha be tudod szuszakolni magad a gepbe, megkoszonnem.


..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Csütörtök, 2011.09.01, 13:37:09 | Üzenet # 73
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha Pesten jársz összefuthatnánk mert itt lakom, a képeket rögtön csinálom.
 
szmoreDátum: Csütörtök, 2011.09.01, 14:22:28 | Üzenet # 74
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ma meg itt vagyok, meg holnap is, delutanig.
holnap du valahol??? most a feher kocsival vagyok, es elmeletileg a repter fele megyek majd mongi komahoz...
de akkor addig van szabadidom...


..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Péntek, 2011.09.02, 20:43:14 | Üzenet # 75
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A mai nap nem lett volna jó, bocsi, hogy most írok.
Képek:









Csatolmányok: 9021686.jpg (73.3 Kb) · 9918866.jpg (78.7 Kb) · 0290981.jpg (56.2 Kb) · 8650374.jpg (97.6 Kb) · 3221998.jpg (85.0 Kb)
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1995 2.0i V6 GT - Szmöre (Szmöre gépe, akiamagasságosjeti :-))
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben