Vasárnap, 2024.05.19, 21:10:23
Az Ön belépési neve Vendég | Csoport "Vendégek"Üdvözöllek Vendég | RSS
Nyitólap | Profilom | Regisztráció | Kilépek | Belépés
Belépés
Statisztika
Keresés
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Janika  
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1995 2.0i V6 GT - Szmöre (Szmöre gépe, akiamagasságosjeti :-))
1995 2.0i V6 GT - Szmöre
szmoreDátum: Kedd, 2011.09.20, 13:43:40 | Üzenet # 91
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hmmmm...az enyem ennel jobban billen hatrafele...

..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Kedd, 2011.09.20, 19:49:39 | Üzenet # 92
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én azt tapasztaltam, hogy járó motornál bármerre döntöm nem történik semmi. Még egy kis alapjárat ingadozást sem hallok. Ez nem tudom, hogy jó vagy rossz-e, de lényeg, hogy tökéletesen működik és nagyon jó a fogyasztásom.
 
szmoreDátum: Kedd, 2011.09.20, 20:55:47 | Üzenet # 93
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
delutan gondoltam nah akkor allitsuk be..mmm, nekem a csavar alatt van alatet..es amiatt ugy tunt hogy nagyon el vagyok fordulva attol ahogy nalad all. de rajottem, hogy el van egy picit ugyan, de korantsem veszesen. viszont aghogy az also csavart mnegnyitottam olajos lett a kesztyum. es morocs lettem miatta, mer a mutlkor uj O ring is kerult bele (igaz, nem teljesen a merete) meg kapott kis szilikont is. felhoztam az egesz elosztot es szetszedtem darabokra. meg azota ossze is raktam. ha visszatoltodik a fenyfekezogepem akkor jon is a szerelesekhez. vot benne egy adag rozsda. egyreszt. meg egy durvan negyed fordulaton megszorult a tengely. szepen feltisztitottam, megdorzsolgettem, osszeraktam, holnap var osszeepitesre.

ketto kerdes: ha kinyitom a blokkon a leomlo csavarjait tudom annyit mozgatni, hogy csereljem a tomitest?
hatso hengersoron hozza lehet-e ferni a leomlokhoz szivosor leszedes nelkul?


..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Szerda, 2011.09.21, 09:30:52 | Üzenet # 94
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem sajnos! Le kell szedni a leömlőt, ahhoz hogy tömítést cserélhess. A hátsó hengersor leömlőjét nem lehet szívósor megbontás nélkül leszedni. Egyszerűen nincs elég hely...
 
PetyoszDátum: Péntek, 2011.09.23, 08:30:47 | Üzenet # 95
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 77
Hírnév: 0
Állapot: Offline
na hozott valami eredményt a megszakító tisztítás?
 
szmoreDátum: Péntek, 2011.09.23, 11:24:10 | Üzenet # 96
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
mar visszatettem a helyere, begyujtottam, orran szajan dolt a fust...el van tomodve a hatso kipufogom, ugyhogy azt ma le kell szednem. estere okosabb vagyok..

..maga a magasságos..
 
szmoreDátum: Péntek, 2011.09.23, 11:25:43 | Üzenet # 97
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
szar a parkoloban kocsit szerelni..a belvaros kellos-kozepen

..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Péntek, 2011.09.23, 12:35:10 | Üzenet # 98
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Katalizátor olvadás???
 
szmoreDátum: Péntek, 2011.09.23, 18:35:26 | Üzenet # 99
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
a hoterheles miatt gondoltam ra en is..foleg hogy erotlen a kocsi. de a multkor leszedtuk es siman at lehetett rajta latni. kormos volt, latszott rajta a benzindus keveres, de leolvadva nem volt. meg zorogni se zorog.

ma leszedtem a hatso dobot. nah az viszont zorog. visszaallt az alapjaratom, de tovabbra is erotlen a kocsi. alig tudtam kiszedni a parkolobol. eloszor be se akart indulni, de meg csak jelet se adta. tok olyan volt mintha egy csepp benzint nem kapna..kozbe meg francokat...kiszedtem a gyerttyakat, tettem bele egy szett masikat, es lass csodat.. beindult.mint mondtam alapjarat beallt, szepen melegedett, hirtelen gazadasra is jol reagal terheles nelkul. de ha meghuzopm a gazt, es megallitom egy ponton, akkor nekiall fulladni. termeszetesen hibakod nincs.


..maga a magasságos..
 
PetyoszDátum: Szombat, 2011.09.24, 09:52:00 | Üzenet # 100
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 77
Hírnév: 0
Állapot: Offline
kipufogó nélkül nem próbáltad még? nekem most le van szedve az egész rendszer csak a leömlők vannak fent. 3-3 csavar tartja, alulról szépen le lehet engedni. úgy meg tudnád nézni, hogy a kipufogóddal van e a bibi.
 
szmoreDátum: Szombat, 2011.09.24, 18:55:00 | Üzenet # 101
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hatso kipuff leszedve..a kozepet meg a katalizatort meg a legelejen szedtuk le. mostmar anelkul van. ma beroffentettuk a hondas, elnezest Hondas cimboraval, aszongya o is eloszto baj lesz. hetfon kompressziomeres, csak a biztonsag kedveert, utana meg eloszto. ha mar a kozonseg igy akarja biggrin

hetfon csak az erdekesseg kedveert megkerdem ezt a komat a hajtokar csapagyakrol..ezek minden retket meg tudnak szerezni. hatha hatha


..maga a magasságos..
 
szmoreDátum: Vasárnap, 2011.09.25, 17:58:34 | Üzenet # 102
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Megcsinaltam sajat kicsi kezemmel az elso olajcseret. Az 1.5-oson. Eleg macera vot. foleg az uzemanyagszuro csere. meg felulrol hozzaferni az olajszurohoz se ketforintos mutatvany. Valvoline 5w30 SynPower-t kapott, gyari szurokeszlettel, meg egy uj szelepfedeltomitest is. Azt meg tegnap. Mivel akkor fenykepeztem is, az majd megy a mokolasok koze.

..maga a magasságos..
 
JanikaDátum: Vasárnap, 2011.09.25, 18:05:47 | Üzenet # 103
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 1129
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönjük előre is a képeket! Szóval már felkészíted télre... Hmmm... Jön a tél, venni kell fagyállót!
 
PetyoszDátum: Vasárnap, 2011.09.25, 20:51:17 | Üzenet # 104
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 77
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ha megkérded a csapágyat köszönöm előre is
 
szmoreDátum: Vasárnap, 2011.09.25, 20:53:15 | Üzenet # 105
Vezér-őrnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 303
Hírnév: 0
Állapot: Offline
neem, ideje volt az olajcserenek. most megugrottam vele a 11ekm-t, pedig 8nal tobbet nem nagyon szoktam. de most en is figyelmetlen voltam meg a batyam is..es megxaladt. meg kandi voltam hogy viselkedik az 5w30-as olaj (ugye a gyarilag eloirt) egy ketszazhuszezret futott kocsiban.

..maga a magasságos..
 
Fórum » Garázs - A te autód! » 323F » 1995 2.0i V6 GT - Szmöre (Szmöre gépe, akiamagasságosjeti :-))
Keresés:

Mazda 323 BA Klub © 2024Szeretnék ingyenes honlapot a uCoz rendszerben